گروه فور اس

گروه فور اس با تیم کار آزموده و تلاش برای گسترش تکنولوژی IT و همچنین به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود سعی می نماید با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کار آزموده و با تکیه بر تجربه در زمینه خدمات پشتیبانی سرور، شبکه و کامپیوتر، فعالیت خود را درعرصه فناوری اطلاعات همواره دنبال نماید.

فعالیت ما در زمینه سرور ، سخت افزار، نرم افزار و شبکه می باشد و در همین راستا با شرکت ها و نهاد ها و سازمانها تمایل به همکاری داشته و خواستاریم با ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی پروژه های شبکه و دیتا سنتر ، اتوماسیون و پشتیبانی و سرویس و نگهداری رضایت مشتری را کسب نماییم .

 

اهداف ما عبارت اند از :

تعهد در قبال انجام به موقع كار


ارائه خدمات پشتيباني مستمر به مشتريان به صورت هفت روزه هفته و بیست و چهار ساعت


نحوه ارائه خدمات مشتريان متناسب با نگرشهاي جديد از اطلاعات مشتريان و آخرين فن آوريهاي روز


تطابق تعرفه با آخرين قوانين و اصلاحات سازمان صنفی رایانه ای کشور


اختصاصي كردن سيستم هاي يكپارچه متناسب با نياز هاي مشتريان


رعايت حقوق معنوي مشتريان


حفظ محرمانه بودن اطلاعات مشتريان


تضمين كيفيت محصولات و خدمات


معرفی گروه فور اس

تیکماموریت ما:

گروه فور اس ، به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و به شکل تخصصی‌تر در زمینه خدمات شبکه در سال 1398 به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است. این گروه از همان ابتدا به شکل کاملاً حرفه‌ای در زمینه زیرساخت و پسیو شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری، راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی، خدمات امنیتی و سرور، بهینه سازی و اصلاح زیرساخت شبکه، پیاده‌سازی و نصب سرویس‌ها و نرم‌افزارهای شبکه و همچنین مشاوره رایگان و پشتیبانی شبکه شروع به فعالیت کرده است.

این مجموعه پاسخی است به نیاز موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک،کارخانجات، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، مدارس و … در زمینه خدمات تخصصی شبکه. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی که عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استاندارد روز جهان باشد. این گروه در آغاز فعالیت خود را با همراهی جمعی از دوستان و همکاران متخصص آغاز کرد و پس از مدتی با بالا بردن سطح کیفی خدمات سرور و شبکه و همچنین افزایش نیروهای فنی و تیم چند تخصصی ، در حوزه واردات و فروش سرور های اچ پی ، تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه نیز وارد شده است.

این مجموعه در حال حاضر در حوزه شبکه‌های کامپیوتری در دو بخش اصلی فعالیت می‌کند که شامل خدمات شبکه و همچنین فروش تجهیزات شبکه می‌باشد:

 

تیکبخش خدمات شبکه

بخش خدمات شبکه در این مجموعه شامل سه عنوان اصلی می‌باشد:

1 – خدمات مشاوره و ارائه راهکار شبکه

2 – خدمات نصب و اجرای پروژه‌های شبکه‌

3 – خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

این خدمات به صورت قراردادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت برای پشتیبانی و نگهداری شبکه و به شکل پروژه‌ای و موردی در زمینه مشاوره و پیاده‌سازی شبکه به شرکت‌ها، مؤسسات، صنایع گوناگون، مراکز درمانی و آموزشی، مجتمع‌های تجاری – اداری بزرگ، پتروشیمی‌ها، کارخانه‌ها، سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ و … ارائه می‌گردد.

در حال حاضر گروه فور اس سرمایه گذاری بزرگی در بخش سرورهای اچ پی ، استوریج و شبکه انجام داده است چرا که این بخش از خدمات نصب و راه اندازی سرور ها و شبکه ها ، کمبودها و ضعف‌های بسیاری در بازار امروز دارد. نبود دانش و تخصص کافی مطابق با استانداردهای جهانی و علم روز و همچنین اجرای این گونه خدمات توسط افراد ناآگاه و آماتور هزینه‌های سنگینی را به شرکت‌ها تحمیل می‌کند. از طرفی نگاه سطحی صاحبان کسب و کار و مشتریان به این بخش، مشکلات مضاعفی را ایجاد کرده است که اغلب نیز نمی‌توانند این مشکلات را به درستی برطرف نمایند. به همین دلیل گروه فور اس به صورت کاملاً حرفه‌ای در این حوزه به عنوان بخشی از فعالیت‌های اصلی خود، وارد شده است.

 

تیکبرخی از دیگر خدمات ما:

  • نصب و راه اندازی انواع دوربین‌های مداربسته (ارائه مشاوره رایگان، برآورد هزینه خرید، پشتیبانی و فروش انواع دوربین مداربسته)
  • خدمات نصب UPS ، نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات برق اضطراری
  • خدمات نصب سانترال و سیستم‌های تلفنی، خدمات تعمیر و نگهداری سانترال
  • واردات و فروش تجهیزات شبکه

 

خط مشیخط مشی گروه فور اس

از آن‌جا که خدمات شبکه به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود و همچنین به دلیل اهمیتی که برای شرکت‌ها و مؤسسات در جهت ایجاد سهولت در انجام امور داخلی و خارجی کسب و کار و بالابردن راندمان کاری و در نهایت بالابردن سود حاصله دارد، به شکلی کاملاً نزدیک و مستقیم با شرکت‌ها و سرمایه‌های مادی و معنوی آن‌ها به خصوص اطلاعات محرمانه شرکت‌ها ارتباط دارد، به عبارتی ما خواسته و یا ناخواسته محرم شرکت‌ها و مؤسساتی هستیم که خدمات خود را به آن‌ها ارائه می‌دهیم.

تیک ایکون

در همین راستا، گروه فور اس ، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظایف و تعهدات اخلاقی و قانونی خود را حفظ و نگهداری از سرمایه‌های مادی و معنوی شرکت‌ها می‌داند. ما همواره خود را محرم و شریک شرکت‌ها و مؤسسات طرف قرارداد خود می‌دانیم و تلاش کرده‌ایم که جدا از خدمات تخصصی و فنی، در زمینه اعتماد سازی، مشتری مداری و کسب رضایت، که به جد آن را هدف اصلی این کسب و کار می‌دانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

تیک ایکون

تجربه کاری ما نشان داده است که مهم‌ترین مسئله و مشکلی که شرکت‌ها و مؤسسات با مجریان و متخصصین این حوزه از فناوری (خدمات سرور و شبکه) دارند، نبود اعتماد و صداقت در این حرفه می‌باشد و همین امر باعث شده است که نتایج حاصل از این نوع خدمات برای صاحبان کسب و کار راضی کننده نباشد.

تیک ایکون

به همین دلیل است که این گروه در کنار خدمات تخصصی و فنی، مهم‌ترین اصل کاری خود را بر صداقت و امانت داری قرار داده است. ما معتقدیم که رعایت این اصل، منجر به ایجاد رابطه ای عمیق و دوستانه بین مجری و کارفرما خواهد شد و کارفرما، مجری را عضوی از مجموعه خود و مجری نیز کسب و کار کارفرما را بخشی از کسب و کار خود دانسته و همین نکته در نهایت یک سودآوری مناسب و راضی کننده برای هر دو طرف ایجاد خواهد کرد.

ارزش‌ها:

کارشناسان متخصص و باتجربه
قابل اعتماد بودن،صداقت کارکنان، تعهد و مسئولیت‌پذیر بودن کارکنان
هزینه مقرون به صرفه و قیمت واقعی خدمات
تشخیص نیازهای سازمان‌ها و بهترین راه‌حل جهت رفع مشکل
مشتری مداری و ارج نهادن به درخواست مشتریان

ارزش های گروه فور اس

بخش فروشبخش فروش تجهیزات شبکه

در بخش فروش تجهیزات شبکه، این مجموعه پخش کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه از قبیل مودم‌، روتر وایرلس، اکسس پوینت، سوئیچ شبکه، کابل‌ شبکه با برندهای معتبری همچون Nexans ، Legrand ، Mikrotik ، Cisco ، HP ، D-Link ، TP-Link و … می‌باشد.

و در بخش فروش سرور ، این مجموعه پخش کننده تمامی سرور های اچ پی اعم از سری های ML,DL و استوریج ، بلید ، هارد ، رم ، سی پی یو و پاور و تمامی لوازم و تجهیزات مربوط به سرور ازقبیل مادربرد ، فن ، سی تی او ، تمامی کابل‌ های سرور و فیبر با برندهای معتبر روز دنیا و دارای گارانتی و … می‌باشد.

مثال

به عنوان مثال

گروه فور اس در مراحل اجرای یک پروژه شبکه:

مشاوره رایگان شبکه:

ارائه مشاوره رایگان و در صورت لزوم بازدید از محل اجرای پروژه، که شامل امکان‌سنجی پروژه می‌گردد.

طراحی رایگان شبکه:

مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش در اجرای یک پروژه، طراحی و نقشه شماتیک بستر شبکه، مسیر کابل‌های شبکه، نوع تجهیزات شبکه و توپولوژی و … می‌باشد.

تامین تجهیزات موردنیاز:

بخش فروش تجهیزات گروه فور اس تمام تجهیزات مورد نیاز پروژه را تامین می‌نماید.

اجرا، نصب و راه اندازی پروژه:

خدمات نصب و راه اندازی شبکه شامل دو بخش اصلی:

خدمات پسیو شبکه: (نصب زیرساخت و سخت افزار شبکه) – خدمات اکتیو شبکه: (نصب نرم افزارها و سرویس‌های شبکه) می‌باشد که گروه فور اس( GROUP4S ) با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد روز جهانی تمام عملیات پسیو و اکتیو را طبق قرارداد و در کمترین زمان انجام می‌دهد.

آموزش:

بعد از مراحل نصب و پیاده سازی شبکه، به افراد معرفی شده از جانب کارفرما، آموزش‌های لازم را جهت توانمند سازی افراد در کار با تجهیزات و یا در صورت بروز برخی مشکلات در شبکه بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف سازند.

پشتیبانی:

ارائه خدمات گارانتی، پشتیبانی تلفنی و حضوری 7 روز هفته و 24 ساعته در صورت بروز مشکلات و بازدیدهای دوره‌ای از شبکه جزء خدماتی است که به مشتریان ارائه می‌شود.


ارتباط با ما